KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 4058505
nr 405 8505
Gravyr
1700-tal, 'Marie Princess Reine de France, 50x35
Utrop:
800 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 10 april 2006
1.200 kr
1.200 kr
950 kr
ledande budet*